Strona główna > Ogłoszenia

ŚWIĘTA NAKAZANE:

1 stycznia - Bożej Rodzicielki Maryi -  święto maryjne obchodzone w Kościele katolickim,
podkreślające aspekt macierzyństwa Maryi.
6 stycznia - Objawienie Pańskie (Trzech Króli) -  chrześcijańskie święto mające uczcić
objawienie się Boga człowiekowi                                                                           Czytaj dalej

POŻEGNANIA

Zbieramy fundusze na remont dachu.
Numer konta w PKO SA podany na stronie parafialnej i na kartkach na biurku pod chórem.
Dziękujemy za wpłaty:
z Zakrętu:  pp.Papisom i pp.Biesiadom, oraz anonimowo dość młody czł., pp. Cieślickim, pp. Jackiewiczom, Mariuszowi Wieczorkowi, Zofii Świętochowskiej, Ewie i Adamowi Sikorskim;  z Sulejówka  Pawłowi Nurzyńskiemu, z W-wy p.Grażynie Pałce.
obecnie na koncie jest  11.710  zl.

Konto do wpłat tylko na remont dachu
w PKO SA 23 1240 1095 1111 0010 8990 9819
PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA P.W. ŚW. PAWŁA.
Usilnie proszę o pomoc, do tego mnie zobligował Parafialny Komitet Pomocy.
Dotychczasowe konto w PKO BP 98 1020 1055 0000 9702 0016 7221
funkcjonuje dalej jako konto ogólne..

18 sierpnia- zbiórka na kwiaty.

W sierpniu za względu na greg za xTad i obecność wakacyjną ks.Grzegorza,
w niedziele 4, 11, 18 i 25 sierpnia dodatkowa msza o 7,00 .
Tylko sierpień i tylko w niedziele.
Recytowana i bez kazania.

Trwa wędrówka obrazu MBCzęstochowskiej po rodzinach parafii.
Podziękowania za ofiary na spłatę konfesjonałów.

Rekolekcje maryjne zelatorów kół Żywego Różańca 27-29 września 2019 roku w Loretto.

Projekt tablicy pamiątkowej budowniczego kościoła oraz administratorów – złożony w Kurii Praskiej.

Podziękowania za sprzątanie kościoła: p. Marcie, p. Alinie, p. Krzysztofie, p.Wiesławie, p. Zofii, p. Danucie oraz p. Romualdowi. Za układanie kwiatów przy ołtarzu p. Ewie Sikorskiej i p. Renacie Szczepańskiej.

Bezpłatnych konsultacji i porad z zakresu prawa pracy, udziela pani Małgorzata Szelest
w każdy pierwszy wtorek miesiąca w godz. 17:00 – 18:00 w budynku, sklepik CARITAS przy Kościele.